Pracovné ponuky

Oravská vodárenská spoločnosť, a. s. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje verejné vodovody, verejné kanalizácie a čistiarne odpadových vôd v regióne Oravy. Poskytujeme služby v oblasti výroby, distribúcie a dodávky pitnej vody, odvádzaní a čistení odpadových vôd. Sme stabilná spoločnosť so 158 zamestnancami. Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, komunikatívneho a pozorného pracovníka na trvalý pracovný pomer na pozíciu

d i s p e č e r

Požiadavky na vzdelanie: pozícii vyhovujú uchádzači so stredoškolským vzdelaním s maturitou elektrotechnického zamerania

Náplň práce:

  • riadenie vodárenského a kanalizačného dispečingu
  • informátor a strážna služba
  • obsluha nízkotlakovej plynovej kotolne

Osobnostné predpoklady a zručnosti: zodpovednosť, práca s počítačom, znalosť softvérového balíka Windows 10, Linux a Office, výborné komunikačné zručnosti, pro-zákaznícka orientácia, ochota pracovať pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase, samostatnosť

Mzdové podmienky: základná mzda 810,- €/mesačne (brutto), po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie

Zamestnanecké výhody, benefity: stabilná spoločnosť, stravné lístky 4,50 €/ks, bezplatné poskytovanie služobnej uniformy, odmena pri pracovnom a životnom jubileu, príspevok na rekreačný pobyt.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Váš životopis spolu so žiadosťou zašlite na adresu Oravská vodárenská spoločnosť, a. s., ul. Bysterecká 2180, 026 80 Dolný Kubín alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

V prípade otázok kontaktujte:

Mgr. Valéria Zacharová, vedúca oddelenia GR

tel.: 043 23 88 503, mobil: 0907 711 063, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Uverejnené 18.02.2020